Drzwi wejściowe, drzwi zewnętrzne Racibórz i Chałupki


DRZWI WEJŚCIOWE

Drzwi wejściowe stanowią jeden z ważniejszych elementów naszego domu. Ochrona domu przed zimnem, deszczem czy włamywaczami to tylko niektóre ich funkcje. Dzięki drzwiom możemy także odgrodzić się od hałasów z ulicy. Jak jednak wybrać te, które spełnią nasze oczekiwania i będą służyły nam przez lata?

W zależności od przeznaczenia i rodzaju budownictwa drzwi wejściowe różnią się od siebie konstrukcją, wyposażeniem, poziomem zabezpieczeń oraz wyglądem.
W naszej ofercie można znaleźć produkty czołowych polskich producentów takich jak: KMT, DELTA, KOMSTA, GERDA, którzy mając na uwadze potrzeby Klientów stworzyli produkty pozwalające na optymalny dobór właściwego modelu pod względem zastosowań oraz ceny. Drzwi wejściowe są dostępne z podstawowym wyposażeniem antywłamaniowym, jak i w wyższych klasach odporności antywłamaniowej.
Nasza oferta drzwi zewnętrznych obejmuje  zarówno drzwi metalowe (na ościeżnicy metalowej orz drewnianej), jak i wykonane z drewna sosnowego i dębowego.

Ciekawym rozwiązaniem są drzwi wejściowe oparte na systemach PCV Aluplast lub aluminiowych Aluprof z wypełnieniami pozwalającymi praktycznie na nieograniczone kształtowanie wyglądu drzwi. Poniżej przykładowe możliwości :

aluprof drzwi